KONST / Litografier / Litografi 15207241
nr 1520 7241
Bengt Wallberg
(1931-2004), Sverige
Litografi, Komposition, Signerad. 164/250. Bladets mått: 27x30 cm
Bengt Wallberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931, död 2004.
måndag 6 februari 2023
kl 18:02:08
Bengt Wallberg
Läs mer om Bengt Wallberg